Hakkımızda

Firmamızın kurucusu Taner Çağatay Florida Atlantic Üniversitesin'de Ekonomi masterını tamamladıktan sonra 17 yıldır ABD'de sigortacılık yaptıktan sonra ve orada elde ettiği bilgi, beceri ve sistemleri ülkemizde uygulamak üzere 23 Temmuz 2001 tarihinde, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından aldığı yetki ile Çağatay Sigorta & Reasürans Brokerlik A.Ş şirketini kurmuştur. 30 Yıldır bu sektöre Hizmet vermektedir.

 

Bilindiği üzere sigorta primleri siz firma sahipleri için önemli bir gider kalemi oluşturmaktadır. Buna paralel olarak, firmanızın risklerini belirlemek, doğru teminatların verilmesini sağlamak ve bu riskleri en iyi şekilde karşılayacak sigorta şirketlerini seçmek zaman alıcı, karmaşık, maliyeti yüksek bir iştir. Bu durumda bağımsız ve profesyonel bir Sigorta & Reasürans brokeri ile çalışmak size, hem zamandan kazandıracak hem de mali yükünüzü önemli ölçüde azaltmış olacaktır.

 Çağatay Sigorta & Reasürans Brokerlik A.Ş'nin uzman kadrosunun yapacağı risk analizi doğrultusunda sizin için ön underwriting yaparak, doğru teminatları en uygun fiyatlarla Türkiye'deki birçok uzman şirketlerden alır. Mevcut poliçelerinizi kontrol eder, teminat ve fiyatlarını inceler. Ayrıca büyük kurumsal projelerinizi yurtdışı reasürans piyasalarında fiyatlandırma yetki ve tecrübesine sahiptir.

 Size hiç bir ek mali yük getirmeyecek çalışmalarımız sayesinde, bundan böyle yıl içinde sigorta şirketleri ile ilgili tüm işlemleri sizin adınıza Çağatay Sigorta & Reasürans Brokerlik A.Ş yürütecek ve doğru teminatlarla sigorta prim yükünüzü hafifleteceğiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Taner ÇAĞATAY, M.A.

TÜKETİCİ SORUNLARI DERNEĞİ SİGORTA KOMİSYONU BAŞKANI

© Copyright 2018 Cağatay Sigorta & Broker A.Ş                                                                                                                           Designed By Batuhan Yılmaz