Bireysel Hizmetlerimiz

Kasko

Kasko sigortası aracın yaşı, teknik özellikleri ve modeline göre değişen primlerle ödenir. Tek seferde ödenebileceği gibi kredi kartıyla ve taksitle ödenmesi de mümkündür. Sigorta koruması ödemenin yapıldığı veya ilk taksitin ödendiği gün başlar. Kasko sigortaları 1 yıllık yapılmaktadır. Sigorta süresince herhangi bir kazaya karışmayan araçlar için bir sonraki yıl ve izleyen yıllarda hasarsızlık indirimi gibi cazip avantajları bulunur. Kasko ana teminatları yanında, ek teminatlarla da poliçe kapsamının ve güvencenin genişletilmesi mümkündür.

Trafik sigortası

  Trafik sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu gereğince motorlu taşıt sahiplerinin yaptırması zorunlu olan sigortadır. Karayolu motorlu taşıt sahipleri, araçlarının satın adlıkları andan itibaren her yıl trafik sigortası poliçesini yeniletmek zorundadır. Trafik sigortasıolmayan, süresi biten araçlar yol kontrollerinde tespit edilmeleri halinde trafik ekiplerince çekilerek trafikten men edilirler. Sigorta yaptırılıp, poliçe ilgili memura teslim edilmeden aracın trafiğe çıkarılması veya araç sahibine teslim edilmesi mümkün değildir.

Konut & Dask

Konut sigortası, konut olarak kullanılan mülkleri ve içindeki eşyaları zarar görme ihtimaline karşı güvenceye alma amacıyla hazırlanan poliçelerdir. Hem evlerini hem de içindeki eşyaları teminat altına almak isteyen kişilerin tercih ettiği konut sigortası, mali güvence sağlayan sigortalardan biridir.

Bireysel Sağlık

Sağlık sigortaları, kişilerin sağlık hizmetlerini özel hastane ve sağlık kurumlarından almalarını sağlayan özel poliçelerdir. Çok değişik içerik ve türde üretilebilen sağlık sigortaları,özel sağlık sigortası adıyla da bilinir.
Aslında sağlık sigortası denildiğinde hemen hepimizin aklına kamu sağlık güvencesi gelmektedir. Sigortacılık sektörünün son yıllarda yükselişe geçtiği ülkemizde, bundan bir süre öncesine kadar insanların özel sigortalarla ilgili bilgisi yok denecek kadar azdı. Yapılan kanuni düzenlemeler sonunda bazı sigortaların zorunlu hale gelmesiyle insanlarda sigorta algısı kamudan özel sektöre doğru kaymaya başladı. Özel sigortaların hayatımıza bireysel emeklilik olarak girdikleri günler çok geride kaldı. Artık iğneden ipliğe her konuda sigorta sahibi olmak ve riskin gerçekleşmesi halinde teminat bedelini tahsil etmek için poliçe yaptırmak yeterli.

© Copyright 2018 Cağatay Sigorta & Broker A.Ş                                                                                                                           Designed By Batuhan Yılmaz